Carnaval Süs olarak ödemeleriniz kolay, güvenilir ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmeniz için sizlere sunduğumuz alternatif ödeme
yöntemlerimizi kullanabilirsiniz.
  • - Kredi Kartı / Banka Kartı ile
  • - Havale / EFT ile
  • - Mail Order ile
Kredi Kartı ile Ödeme

Carnaval Süs üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde, siparişinize ilişkin ödemenizi kredi kartınızla online olarak gerçekleştirebilirsiniz.
Kredi kartı ile yapılan alışverişlerde; gerekli durumlarda, bankanızda kayıtlı iletişim bilgileri aracılığıyla sizlerle irtibata geçerek ödeme onayı istenebilir. Banka sipariş onayı sisteme düştükten sonra siparişiniz hazırlanma ve gönderi sürecine girecektir.
Alışverişlerinizde tüm kredi kartlarıyla tek çekim ile ödemenizi yapabilirsiniz.
Havale/EFT ile Ödeme

Ödeme sayfasında dilerseniz Havale/EFT seçeneğini kullanarak da ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Havale ile yapılan ödemelerde; ödeme onayının en çok 2 iş günü içerisinde gerçekleştirilmesi gerekmektedir. 2 iş günü içerisinde ödeme onayı alınamayan siparişler sistem üzerinden otomatik olarak iptal edilmektedir.Havale/EFT ile vereceğiniz siparişlerde, ödeme adımlarında ödemeyi yapacağınız bankayı seçtikten sonra Sipariş onay sayfasındaki 9 haneli sipariş numaranızı ödemeniz sırasında Havale/EFT açıklama bölümünde belirtmeyi ve toplam tutarı eksiksiz girmeyi unutmayınız. Böylelikle ödeme onayınız daha hızlı gerçekleşecektir.
 

ANA SAYFA BÖLÜMÜ

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir.

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir.